Продавец МастерОптик развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
751 отзыв
+380 (96) 466-83-39
+380 (95) 761-57-43
+380 (63) 100-04-41
Контактные линзы и аксессуары.
Корзина
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зволожувальні краплі для очей

Зволожуючі і змащувальні краплі для контактних лінз і очей є прекрасними засобами для підвищення комфортного носіння, поліпшення переносимості всіх видів засобів контактної корекції. Робота кондиціонерів, вентиляторів, обігрівальних приладів значно знижує вологість повітря, що може викликати сухість, відчуття "піску" або печіння в очах. Використання контактних лінз для корекції зору може посилювати таку ситуацію. Тривале носіння призводить до зменшення товщини ліпідного шару слізної рідини, що сприяє підвищеному випаровуванню водної фази і зниження стабільності сльози. В результаті лінзи втрачають вологу, слізна плівка не в змозі компенсувати втрачений об'єм рідини. При цьому з'являється відчуття сухості і дискомфорту. Розчини або краплі для зволоження і змащування лінз і очей компенсують нестачу слізної рідини і перешкоджають її розриву, а також зменшують тертя між контактними лінзами і рогівкою, з одного боку, і контактними лінзами і повікою - з іншого.

Недорого, по доступным ценам, увлажняющие и смазывающие капли для контактных линз ведущих мировых производителей. Хорошие сроки годности. Большой ассортимент продукции. Постоянные скидки и акции. Гарантируемое качество продукции.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner